Zaufaj profesjonalistom O firmie - Kosmetyka samochodowa, renowacja skór Sochaczew

Kim jesteśmy?

To profesjonalna firma zajmująca się odnawianiem i zabezpieczaniem samochodów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi pozwalające nie tylko na przywrócenie życia samochodom z uszkodzonym lakierem, ale też usługi pozwalające na zachowanie salonowego wyglądu auta bądź odnawiające wnętrze.

Dlaczego warto nas wybrać?

Auto detailing to nasza pasja. Posiadamy nie tylko fachową wiedzę, ale i wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zagwarantować Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że stosowane przez naszą firmę rozwiązania sprostają oczekiwaniom i najwyższym wymaganiom wszystkich Klientów. Nasz zespół pracowników tworzą osoby, dla których auto detailing to nie praca – to pasja. Oddając swoje auto w ręce osób, które robią to, co kochają, mają Państwo pewność, że zadbają o Wasze auto tak jak o swoje.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli aut różnych marek, ale też różnej klasy. Nie ma dla nas znaczenia również rok produkcji – chętnie podejmujemy się wyzwań. Najważniejszą zaletą naszej firmy, docenianą przez Klientów, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Robiąc przegląd auta i dopasowując konieczne do wykonania zabiegi, robimy wszystko, co w naszej mocy, by auto opuszczając nasz warsztat, wyglądało tak, jakby właśnie opuszczało salon samochodowy. Ustalając konieczne do wykonania prace, bierzemy nie tylko pod uwagę stan techniczny auta, ale też oczekiwania i wymagania Klienta. Na zakończenie naszej współpracy mogą Państwo liczyć na praktyczne wskazówki, które pozwolą Wam właściwie zadbać o każdy szczegół – podpowiemy jak czyścić i konserwować auto, aby efekt naszych prac utrzymał się jak najdłużej.

Głęboko wierzymy, że wizyta w naszym warsztacie sprawi, że i Wy chętnie zadbacie o swoje cztery kółka. Że pielęgnacja i czyszczenie samochodu staną się pasją a nie przykrym obowiązkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Zabłyśnij na drodze Kontakt

Jeśli chcesz nam powierzyć renowację swojego auta – skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie, podczas którego przeprowadzimy przegląd Twojego samochodu i dobierzemy rodzaj usługi do stanu samochodu i Twoich oczekiwań. Czekamy na kontakt od Ciebie.

E-mail: info@shineride.pl

Social media